Zrzutka na modernizację budynku pryszniców

Od kilku dni na portalu zrzutka.pl trwa akcja zbierania funduszy na modernizację budynku pryszniców i świetlicy na bazie obozowej Hufca ZHP Powiatu Trzebnickiego w Lginiu.

https://zrzutka.pl/z7hjxr

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pełną modernizację budynku (zakup i ułożenie kostki chodnikowej, zakup blachy na poszycie dachowe oraz ściany, przygotowanie konstrukcji stalowej, pełne wyposażenie łaźni, instalacje elektryczne oraz kanalizacyjne).

Dla wielu osób Lgiń to szczególne miejsce! To miejsce, które wiąże się ze wspomnieniami pierwszych wyjazdów na obozy, a tym samym nauką samodzielności i wytrwałości! Dzieci i młodzież mają możliwość poznawania natury będąc w leśnej przestrzeni. To tutaj zawiązują się pierwsze przyjaźnie, jak również miłości na całe życie. Miejsce gdzie do dzisiaj wracamy z rodzinami, aby odpocząć od ruchliwych miast!

Akcja zakończy się 22 kwietnia 2021 roku.

Poniżej kilka zdjęć z wizualizacji planowanego przedsięwzięcia:

Brak możliwości komentowania.