Zbiórka dla hospicjum „Formuła Dobra”

„Starajcie się zostawić ten świat troszkę lepszym niż go zastaliście” – Robert Baden-Powell.

Wędrownicy z Próbnej 9 Drużyny Wędrowniczej „Trzy Pióra” wraz z III Cieszkowskim Środowiskowym Szczepem Drużyn Harcerskich „Sokół” im. A. Małkowskiego, włączają się w akcję zbiórki potrzebnych rzeczy dla dzieci z Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”.

Przez cały miesiąc w określone dni będą pełnić dyżur w harcówce (Cieszków, Grunwaldzka 3, po prawej stronie od głównego wejścia, schodami w dół). W tym tygodniu najbliższe dyżury odbędą się w czwartek w godzinach 17-19 oraz w sobotę w godzinach 14-17.

Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby się włączyć w akcję i wspomóc zbiórkę rzeczy dla dzieci z hospicjum to będziemy niezmiernie wdzięczni.

Oprócz cotygodniowych informacji na stronie cieszkowskiego szczepu, zapraszamy na stronę wydarzenia: https://fb.me/e/1DIP672Mg
na której zostaną podane dni wszystkich dyżurów, oraz będą umieszczane na bieżąco informacje co do zbiórki oraz kontakt do organizatorów. W grafice poniżej umieszczamy listę potrzebnych rzeczy dla dzieciaczków z hospicjum.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcje.

Jeśli ktokolwiek z Państwa wybiera się na dyżur prosimy o wzięcie ze sobą maseczki.

Brak możliwości komentowania.