Start Hufca ZHP Powiatu Trzebnickiego za nami!

Czuj! Hufcowy Start harcerski już za nami, pozostało nam się podzielić z Wami wrażeniami.

Zuchy ruszyły kocim szlakiem w poszukiwaniu zaginionych przyjaciół Super Kota w Trzebnicy, zdobywając tym samym sprawność „Kota w butach”, gdyż wykazały się ogromnym sprytem, wytrzymałością i pomysłowością. Harcerze wzięli udział w warsztatach, podczas których poznawali kulturę słowiańską, nowe dyscypliny sportowe, oraz doskonalili tajniki pierwszej pomocy. Na koniec wszyscy wzięli udział w akcji „sprzątania świata”, tym samym dokładając naszą cegiełkę ku ochronie przyrody, a jednocześnie pełniąc harcerską służbę. Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji tegoż wydarzenia i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z nadesłanych fotek. Do zobaczenia na harcerskim szlaku!

pwd. Joanna Noga

Poniżej znajduje się link do galerii ze zdjęciami ze Startu Harcerskiego:

https://photos.app.goo.gl/Rs8RuwUFxaYa3bZN9

Brak możliwości komentowania.