Posiedzenie KSI

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich, które odbędzie się 26 września 2018 r. tj. środa, o godz. 17.00 w Harcówce Rybackiej w Radziądzu. Osoby zamykające bądź otwierające(…)

Czytaj dalej

Drugie zapytanie ofertowe

Oferta    „Przebudowa szkoły Podstawowej im. J. Kusocińskiego w Cieszkowie wraz ze zmiana sposobu użytkowania części pomieszczeń piwnicy na Harcówkę” Sposób zaadresowania oferty: 1)   Ofertę należy zł(…)

Czytaj dalej

Protokół otwarcia ofert – Przebudowa

Poniżej załączamy protokół z otwarcia ofert dnia 19.07.208 w ramach zapytania ofertowego dla „Przebudowa szkoły Podstawowej im. J. Kusocińskiego w Cieszkowie wraz ze zmiana sposobu użytkowania części (…)

Czytaj dalej

OFERTA – Przebudowa

Zapraszamy do składania ofert dla „Przebudowa szkoły Podstawowej im. J. Kusocińskiego w Cieszkowie wraz ze zmiana sposobu użytkowania części pomieszczeń piwnicy na Harcówkę” Sposób zaadres(…)

Czytaj dalej

Przetarg – przebudowa (anulowany!!!)

UWAGA – przetarg anulowany! Uzasadnienie: Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie, nie podlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publiczneg(…)

Czytaj dalej

Śladami pamięci Żołnierzy Wyklętych

ZHP Chorągiew Dolnośląska w miesiącu kwietniu i maju przystąpiła do realizacji zadania publicznego „Śladami pamięci Żołnierzy Wyklętych” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej w  kwo(…)

Czytaj dalej

Czerwcowe posiedzenie KSI

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich, które odbędzie się 14 czerwca 2018 r. tj. czwartek, o godz. 18.00 w Żmigrodzie (harcówka ul. Wrocławska 12) Osoby zamykające bądź o(…)

Czytaj dalej

Posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich

Czuwaj, Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich, która odbędzie się 24 maja 2018 r. tj. czwartek, o godz. 17.30 w Prusicach w Gminnym Ośrodku Kultury w harcówce – ul. Jana (…)

Czytaj dalej

Święto Konstytucji 3 maja za nami

W czwartek 3 maja harcerki i harcerze z 22 Szczepu Harcerskiego MEXYK w Żmigrodzie brali udział w uroczystościach z okazji Święta Konstytucji w Barkowie. W tym dniu czekało na nich nie lada wyzwanie, (…)

Czytaj dalej

Aktywny Dolny Śląsk – GŁOSOWANIE

Drodzy harcerze, instruktorzy oraz przyjaciele i sympatycy hufca! Nasz projekt HarcKultura 2018 zakwalifikował się do drugiego etapu Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk w(…)

Czytaj dalej

Odznaka 100 lat ZHP i Niepodległości

  Zachęcamy do zdobywania odznaki 100 lat ZHP i Niepodległej z okazji setnej rocznicy powstania Związku Harcerstwa Polskiego oraz Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Szczegóły w regulaminie: (…)

Czytaj dalej