Uroczystości w Sanktuarium Golgoty Wschodu

W niedzielę 10 września delegacja 22 Szczepu Harcerskiego „Mexyk” pod sztandarem Hufca Powiatu Trzebnickiego uczestniczyła w uroczystości upamiętniającej 84. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej i jej (…)

Czytaj dalej

Wakacyjna przygoda z Fundacją KGHM

W okresie od 01 czerwca 2023 do 31 sierpnia 2023 r realizowany był projekt „Wakacyjna przygoda – organizacja obozów sportowo edukacyjnych dla dzieci i młodzieży”. Głównym celem projektu była org(…)

Czytaj dalej

Warsztaty SIM

1 kwietnia odbędą się w Naszym Hufcu całodniowe warsztaty dotyczące SIM (System Instrumentów Metodycznych). Poprowadzą je Instruktorzy z Chorągwi Dolnośląskiej. Warsztaty te są skierowane do instrukto(…)

Czytaj dalej

Paczki dla kombatantów

W przedświątecznym czasie, harcerze z naszego hufca przygotowali paczki świąteczne dla 50 kombatantów z Powiatu Trzebnickiego, Milickiego oraz Wołowskiego, w ramach projektu „Świąteczne lekcje braters(…)

Czytaj dalej

Aktywny początek roku harcerskiego!

Harcerze i zuchy z naszego hufca, wzięli dziś udział we Mszy Św. w intencji Ojczyzny i ofiar reżimów totalitarnych w ceremoniale wojskowym wraz z Apelem Pamięci w Sanktuarium Golgoty Wschodu u Ojców R(…)

Czytaj dalej

Mikołajki zuchowe

6 grudnia zuchy przywitały Mikołajów w swoich gromadach pięknymi bombkami oraz świątecznymi okrzykami, a w zamian dostały mikołajkowe niespodzianki Poniżej link do galerii: https://photos.app.goo.gl/U(…)

Czytaj dalej