KSI 17 stycznia 2019

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich w dniu 17 stycznia 2019 (tj. czwartek) o godz. 18.00 w Miliczu. (Dokładna lokalizacja zostanie podana po zgłoszeniach.) Osoby otwier(…)

Czytaj dalej

Komisja Stopni Instruktorskich 17 grudnia

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich, które odbędzie się w poniedziałek, 17 grudnia o godz. 17.00 w Świetlicy w Brzeziu. Ze względu na odbywającą się o 18.00 Wigilię Ins(…)

Czytaj dalej

Trzecie zapytanie ofertowe

Oferta    „Przebudowa szkoły Podstawowej im. J. Kusocińskiego w Cieszkowie wraz ze zmiana sposobu użytkowania części pomieszczeń piwnicy na Harcówkę” Sposób zaadresowania oferty: 1)   Ofertę należy zł(…)

Czytaj dalej

Mikołajki Zuchowe 2018

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkie zuchy na coroczne spotkanie ze Świętym Mikołajem 6 grudnia w Obornikach Śląskich.Dodatkowe szczegóły: Plan spotkania: -16.30-17.00 rozpoczęcie gry w Parku Miejski(…)

Czytaj dalej

Listopadowe posiedzenie KSI

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich, które odbędzie się 22 listopada 2018 r. tj. czwartek, o godz. 17.30 w Prusicach (harcówka, GOK ul. Jana Pawła II 7) Osoby zamykając(…)

Czytaj dalej

Posiedzenie KSI

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich, które odbędzie się 26 września 2018 r. tj. środa, o godz. 17.00 w Harcówce Rybackiej w Radziądzu. Osoby zamykające bądź otwierające(…)

Czytaj dalej

Drugie zapytanie ofertowe

Oferta    „Przebudowa szkoły Podstawowej im. J. Kusocińskiego w Cieszkowie wraz ze zmiana sposobu użytkowania części pomieszczeń piwnicy na Harcówkę” Sposób zaadresowania oferty: 1)   Ofertę należy zł(…)

Czytaj dalej